Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Máte problém s kuchyňskou linkou, neodpovídá Vašim představám, chcete změnu a moderní vzhled?

Nabízíme možnost renovace kuchyňské linky dle Vašich požadavků. Kuchyňská linka se skládá z mnoha komponentů, které je možné vyměnit.

Při renovaci kuchyňské linky je možné vyměnit panty, pojezdy zásuvek tak i pracovní desky a s tím spojená výměna dřezu nebo varné desky. Stejně tak je možné nahradit samostatně stojící sporák za vestavnou troubu, umíme přidat vestavnou nebo volně stojící myčku a jiné spotřebiče. Záleží jen na Vás, jak velký bude zásah do stávajícího provedení.

Velkou a příjemnou změnou bude kompletní výměna kuchyňských dvířek a čílek včetně pantů a pojezdů, s možností dotlumení. Samozřejmě se nesmí zapomenout na úchytky, které dodají Vaší nové kuchyňské lince konečný vzhled. Kuchyňská dvířka je možné vybrat z různých typů materiálů a samozřejmě i barevných provedení.

Ať se jedná o základní laminátové dveře o síle 18 mm olepené po obvodu plastovou 2 mm ABS hranou, tak provedení Mirror Gloss, což je také laminátová deska 18 mm ale v lesklém provedení s plastovou lesklou ABS hranou 1 mm.

Prolisovaná dvířka se vyrábí z 18 mm MDF desky, která je plošně frézovaná do pažadovaných tvarů. Dvířka jsou následně potáhnuta dekorativní folií dle zvoleného dekoru. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů tvarů dvířek a z množství dezénů folií. 

Lakovaná dvířka se vyrábí z 18 mm MDF desky, která je plošně frézovaná do pažadovaných tvarů. Dvířka jsou následně lakována v několika vrstvách odolným polyuretanovým lakem. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů tvarů a odstínů dvířek z celé vzorkovnice RAL