Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Sádrokartonové příčky jednoduše nahradí cihlové zdi. Pokud potřebujete rozdělit místnost v komerční nebo soukromé budově, jsou sádrokartonové příčky tou správnou volbou. Sádrokarton má vynikající izolační a stavební vlastnosti, které přinesou do Vašeho interiéru kvalitu a jednoduchost za dobrou cenu.

Sádrokartonové příčky jednoduše a chytře
Zkušenému řemeslníkovi zabere montáž sádrokartonových příček pouze pár hodin. Sádrokartonové příčky najdou využití při řešení složitých interiérových projektů všude tam, kde ze statických důvodů nelze používat klasickou zděnou výstavbu. Nezaměstnávám žádné režijní pracovníky, proto je cena za montáž příčky ze sádrokartonu velmi výhodná. Věřím, že budete s celkovým rozpočtem velmi spokojeni.

Příčka ze sádrokartonu jednovrstvě opláštěná s izolací
Se sádrokartonovými příčkami se setkáte převážně v komerčních objektech při výstavbě kanceláří, ale i v rodinných domech a podkrovních místnostech. Dle potřeby se sádrokartonové příčky montují jednovrstvě nebo dvouvrstvě opláštěné s izolací nebo bez.